باحالترینا گلچینی از باحالترینا!

داغ ترین ها

تصاویر معشوقه های کریس رونالدو

منتشر شده

در

Image result for cr7

کریس رونالدو به عنوان یکی از مشهورترین چهره های فوتبالی قرن در زندگی شخصی اش با پستی و بلندی های زیادی رو به رو بوده، اما ماجراهای عشقی او شاید بیش از سایر موارد مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته باشد، در این مطلب شما با معشوقه ها و در نهایت همسر وی آشنا خواهید شد

جما اتکینسون
سال ۲۰۰۷ زمانی که کریس در حال مطرح کردن نامش در فوتبال انگلیس بود با جما اتکینسون بازیگر و مدل انگلیسی آشنا شد. این آشنایی چهار ماه ادامه داشت و دو طرف سپس از هم جدا شدند. بعد‌ها جما در توصیف سبک زندگی کریس گفت: «با او همیشه چای می‌نوشیدیم و مقابل تلویزیون سریال تماشا می‌کردیم!» اتکینسون هم‌اکنون با گورکا مارکس اسپانیایی مجری برنامه‌های سرگرمی ازدواج کرده و یک فرزند دارد.

Image result for Paris Hilton

پاریس هیلتون
بازیگر، خواننده و تاجر آمریکایی در تابستان ۲۰۰۹ وقتی کریس رونالدو برای گذراندن تعطیلاتش به آمریکا سفر کرد به او علاقه‌مند شد. پاریس هیلتون و کریس در کالیفرنیا با همدیگر آشنا شدند و تعطیلات را باهم گذراندند. مدت این آشنایی، اما به همان تعطیلات ختم شد و ادامه پیدا نکرد. توصیف هیلتون درباره کریس فقط یک جمله بود: «رفتار‌های کریس دخترانه بود!»

کیم کارداشیان
مدل ۳۹ ساله آمریکایی درست ۱۰ سال پیش در چنین مقطعی به مادرید سفر کرده بود تا تعطیلاتش را در پایتخت اسپانیا بگذراند. کریس رونالدو آنجا با کیم آشنا می‌شود و این دو نفر سه روز کامل را باهم در مادرید سپری می‌کنند تا برنامه‌های آینده خود را پایه‌ریزی کنند. در نهایت ۷۲ ساعت بعد همه چیز تمام می‌شود و کریس و کیم با هم به توافق نمی‌رسند. کارداشیان سپس با کانیه وست خواننده مطرح آمریکایی ازدواج کرد.

 

ایرینا شایک

ایرینا شایک یا همان شیخ الاسلاموف مدل مطرح روسی از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدت پنج سال با کریس نامزد بود. رابطه‌ای که کریس و ایرینا آن را در رسانه‌ها علنی کردند. ظاهراً مادر کریس خیلی ایرینا را تأیید نمی‌کرد و نظرات منفی اش در جدایی این دو بی‌تأثیر نبود. ایرینا بعد از ترک کریس خیلی زود با بردلی کوپر بازیگر هالیوودی ازدواج کرد و صاحب دختر شد. هر چند این دو چند ماه پیش رابطه‌شان را به اتمام رساندند.

ایموگن توماس

دختر شایسته ولز در سال ۲۰۰۳ و مجری برنامه‌های تلویزیونی در دو بازه زمانی مختلف با کریس رونالدو آشنایی پیدا کرد. یک‌بار سال ۲۰۰۶ و زمانی که در منچستر بود و دومی سال ۲۰۱۱ و دوران حضورش در رئال. رابطه‌ای که هر دو بار به‌هم خورد. رسانه‌ها فاش کردند بار آخر کریس بار‌ها با ایموگن تماس گرفته بود، اما پاسخی دریافت نمی‌کرد.

دزیره کوردرو

دزیره کوردرو سال ۲۰۱۴ دختر شایسته اسپانیا شد و سپس به صنعت مدلینگ ورود پیدا کرد. در سال ۲۰۱۶ وقتی دزیره ۲۳ سال داشت با کریس آشنا می‌شود. کریس که بعد از ایرینا با دختری بسیار کوچکتر از خودش ملاقات کرده بود خیلی زود از دزیره خسته می‌شود و رابطه را به اتمام می‌رساند. کریس دزیره را دختری «عشق شهرت» توصیف کرده بود که البته شاید به خاطر اقتضای سنش بود! دزیره بعد‌ها با خواکین کوریا بازیکن لاتزیو آشنا شد تا روابطش با فوتبالیست‌ها را ادامه دهد.

ژوردانا ژاردل

شاید برای‌تان جالب باشد بدانید اولین دختری که به طور جدی وارد زندگی کریس رونالدو شد ژوردانا ژاردل بود. خواهر ماریو ژاردل با هم‌تیمی اش رونالدو در اسپورتینگ لیسبون آشنا شد. داستان به سال ۲۰۰۳ برمی‌گردد که خیلی هم طول نکشید، اما رابطه‌ای جدی برای کریس بود. ژوردانا هم‌اکنون در پرتغال به عنوان مدل فعالیت می‌کند.

مارچه رومرو

بزرگترین دختری که کریس با او آشنایی داشت مارچه رومرو با ۹ سال اختلاف سنی نسبت به ستاره پرتغالی بود. رومرو مدل و مجری تلویزیون پرتغال بود و حدفاصل سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ با کریس رونالدو در ارتباط بود. این طولانی‌ترین رابطه عاشقانه کریس در مدت زمان حضورش در منچستر بود. رابطه‌ای «لانگ دیستنس» یا همان راه‌دور که یکی در پرتغال بود و دیگری انگلیس. هر دو طرف به خاطر شغل‌شان نتوانستند به طور دائمی به‌هم نزدیک شوند تا درنهایت جدایی صورت بگیرد.

نریدا گایاردو

مدل اسپانیایی قبل از اینکه رونالدو تصمیم بگیرد انگلیس را ترک کند با او بود. رابطه‌ای که در رسانه‌ها هم علنی بود و عکس‌های مختلف این دو نفر در حال خوشگذرانی پخش شد. کریس، اما گزینه دائمی نریدا به عنوان یک مدل خوشگذران نبود. او اعتقاد داشت کریس فقط در زمین خوب است! علت جدایی این دو شلوارک‌های عجیب غریب کریس رونالدو عنوان شده که خیلی مورد پسند گایاردو نبوده است.

 

لوئانا بلتی

احتمالاً جولیانو بلتی بازیکن برزیلی بارسلونا و چلسی را به خاطر داشته باشید. سال ۲۰۰۹ تصمیم می‌گیرد خواهرش لوئانا را به واسطه دوستی که با کریس داشت با این بازیکن آشنا کند. آشنایی که منجر به صمیمیت میان لوئانا و رونالدو شد. رسانه‌های انگلیسی هم مثل همیشه عکس‌های این دو در رستوران‌های شهر را منتشر کردند. رابطه کریس با این طراح لباس هم پایان خوشی نداشت.

لوسیا ویالون

مدتی بعد از اینکه کریس با ایرینا شایک به انتها رسید با مجری مشهور تلویزیون اسپانیا خانم لوسیا ویالون آشنا شد. لوسیا و کریس اوقات خوشی باهم داشتند، اما نتوانستند با شرایط همدیگر کنار بیایند. ضمن اینکه باز هم ردپای دخالت خانواده کریس در این رابطه دیده می‌شد. به‌رغم انتشار عکس‌های کریس و لوسیا، خانواده کریس حتی هرگونه ارتباط میان دو طرف را به کل تکذیب کردند. لوسیا در ادامه با چیچاریتو هم‌تیمی کریس در منچستر و رئال ازدواج کرد.

ثریا چاوز

سال ۲۰۰۶ با کریس رونالدو آشنا شد. آن زمان بازیگری معمولی بود و به اندازه کریس که بازیکن منچستریونایتد بود شهرت نداشت. یک سال بعد، اما ثریا چاوس پرتغالی در فیلم «Call Girl» نقش اصلی را ایفا کرد. فیلمی که فروش قابل توجهی داشت و شهرت چاوز را چندین برابر کرد. رابطه این دو هم با پیشرفت کاری که داشتند به فراموشی سپرده شد.

کارولینا پاتروچینو

کریس رونالدو سال ۲۰۰۲ در پرتغال برای مدت خیلی کوتاه با مدل پرتغالی به‌نام کارولینا پاتروچینو آشنا شد. این آشنایی بلندمدت نبود و دو طرف نسبت به آینده هم امیدوار نبودند. به همین خاطر در حد خوشگذرانی تابستانی باقی ماند و سپس همه چیز به اتمام رسید تا این پرونده هم بسته شود.

بیپاشا باسو

کریس رونالدو در سال ۲۰۰۷ پا را فراتر از قاره اروپا گذاشت و علاقه‌مند به دختری از هندوستان شد. بیپاشا باسو بازیگر مطرح سینمای بالیوود و کریس رونالدو یک‌بار توسط پاپاراتزی‌ها شکار شدند تا شایعه ارتباط‌شان باهم منتشر شود. ارتباطی که خیلی زود توسط کریس تکذیب شد و این‌طور عنوان شد که قرار عاشقانه او و بیپاشا نقطه اشتراکی نداشته و ترجیح دادند مثل یک دوست برای هم در زندگی آینده آرزوی خوشبختی کنند.

جورجینا رودریگس

درنهایت قرعه به‌نام مدیر فروش برند گوچی افتاد. جورجینا به مدت ۴ سال می‌شود که همراه و شریک زندگی کریس رونالدو است و زندگی عاشقانه‌ای را همراه با فرزندان‌شان سپری می‌کنند. علاقه کریس به جورجینا باعث شده خانواده او هم نظر مثبتی روی جورجینا داشته باشند. هرچند باز هم آینده زندگی عاشقانه کریس را نمی‌توان پیش‌بینی کرد

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داغ ترین ها

آیا ازاده نامداری خودکشی کرده

منتشر شده

در

توسط

سخنان بی‌پرده آزاده نامداری درباره ممنوع‌التصویری‌اش | اقتصاد آنلاین

یک منبع آگاه اعلام کرد ۲۴ ساعت از فوت پیکری که متعلق به آزاده نامداری است، می‌گذرد.

مهر در این باره نوشت خانواده این مجری صداوسیما در چالوس بودند و چند روزی او تنها بوده است و پدر این خانم با اورژانس تماس می‌گیرد.

در بررسی‌های بیشتر از پیکر معلوم شد آزاده نامداری خودکشی کرده است و بیشتر از ۲۴ ساعت از فوت وی می‌گذرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، مرگ “آزاده نامداری”، از مجریان سابق صداوسیما را تایید کرد.  در پی کشف جسد آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون در آپارتمان محل سکونتش، مرکز اطلاع‌رسانی پلییس توضیحاتی را ارائه و اعلام کرد: در ساعت ۱۹:۵۰ عصر امروز(شنبه، ۷ فروردین) در پی تماس تلفنی پدر مرحومه آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی‌بر فوت نامبرده در آپارتمانش در یکی از برج‌های شهرک غرب تهران، بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد که نامبرده ۴۸ ساعت قبل فوت کرده است.

بنابر اظهارات والدین “آزاده نامداری”، همسر و فرزند وی در شمال به سر می‌برند و نامبرده، تنها در آپارتمانش حضور داشته که به‌دلیل عدم تماس با والدینش، آنها نگران شده و با مراجعه به محل زندگی او، متوجه می‌شوند که وی فوت کرده است.

تحقیقات پلیسی برای مشخص شدن علت فوت نامبرده، آغاز شده است و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

سرپرست دادسرای جنایی به تسنیم گفت: هیچ یافته‌ای مبنی بر خودکشی یا دگرکشی مرحومه آزاده نامداری وجود ندارد.

هیچگونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم نامداری یافت نشده و علت فوت وی، منوط به آزمایشهای سم‌شناسی و آسیب‌شناسی است که توسط پزشکی قانونی صورت می‌گیرد.

اینکه بگوییم فوت خانم نامداری به علت قتل یا جنایت بوده، منوط به بررسی آزمایشگاهی است.

منبع خبر-شهرآرانیوز، خبرگذاری مهر

ادامه مطلب

چهره ها

ترلان پروانه بازیگر در لیست زیباترین زنان دنیا

نام ترلان پروانه از سوی یک وبسایت حوزه ی سینما به TC Candler در میان نامزدهای فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا قرار گرفته است.

منتشر شده

در

توسط

 

ترلان پروانه نامزد زیباترین زن دنیا

این وبسایت هر ساله و با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، فهرستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و مردان دنیا را از طریق اینستاگرام خود معرفی می کند. نتیجه ی نهایی زیباترین های سال به انتخاب این وبسایت روز ۲۷ دسامبر منتشر خواهد شد.

ترلانه پروانه نیز خود با انتشار استوری ای شادی و هیجان خود نسبت به این اتفاق را ابراز کرد.

البته این اولین باری نیست که نام ترلان پروانه در این فهرست قرار می گیرد و او سال گذشته نیز نامزد عنوان زیباترین زن دنیا شده بود.

برخی از زنان مشهور هالیوودی حاضر در فهرست امسال می توان به بیلی آیلیش، دمی لواتو، اما استون، اوا گرین، آلیسیا ویکاندر و آنیا تیلور-جوی اشاره کرد.

ترلان پروانه متولد ۱۳۷۷ در شیراز است. او فارغ التحصیل رشته گرافیک در مقطع دیپلم است و در حال حاضر در رشته طراحی لباس در مقطع کارشناسی تحصیل می کند.

پروانه در سن ۳ سالگی از سوی چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه‌ های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت.

او در سال ۸۲ در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌ های خیابان به کارگردانی همایون اسعدیان نقشی کوتاه اجرا نمود.

پروانه به فعالیت خود در سینما و تلویزیون داد و در سال ۸۳ در سریال های جایزه بزرگ و خوش غیرت حضور پیدا کرد.

فیلم سینمایی فراری به کارگردانی علیرضا داوودنژاد اولین تجربه ی نقش اولی ترلان پروانه بود. او در این فیلم در برابر محسن تنابنده به ایفای نقش پرداخت.

ترلان پروانه تا کنون بیش از ۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی داشته است.

پروانه در سال ۹۰ موفق به دریافت پروانه زرین بهترین بازیگر دختر از جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر نقش آفرینی اش در فیلم آهوی پیشونی سفید شد.

برخی کشیدگی چشم‌ های ترلان پروانه به سمت بالا را حاصل جراحی زیبایی عنوان کردند اما پروانه در واکنش به شایعه ی عمل زیبایی چشم هایش گفت هیچ عمل زیبایی انجام نداده و چهره‌ اش کاملاً طبیعی است و این در عکس‌ های کودکی او نیز کاملاً مشهود است.

تصاویری از اینستاگرام ترلان پروانه

ادامه مطلب

چهره ها

نیلی افشار دستگیر شد! پویان مختاری تحت تعقیب

نیلی افشار همسر سابق پویان مختاری ، مؤسس سایت شرط بندی حضرات دستگیر شد.

منتشر شده

در

توسط

شب گذشته رسانه های ایران از دستگیری نیلی افشار در فرودگاه مالدیو به علت اعلان قرمز اینترپل (از سوی پلیس ایران) خبر دادند.

دستگیری نیلی افشار همسر پویان مختاری

گفته می شود هشدار قرمز پلیس اینترپل برای پویان مختاری هم صادر شده و او ترکیه را ترک کرده است.

تصاویری نیز در همین رابطه منتشر شده است.

به‌نظر می‌ رسد سرپل‌ های سایت های شرط بندی از بیم دستگیری از سوی اینترپل، در حال تغییر کشورهای مقیم هستند.

نیلی افشار کیست؟

نیلوفر صفری زاده چوکامی با نام مستعار نیلی افشار متولد ۱۳۷۳ در کرج و همسر سابق پویان مختاری ، بنیانگذار بزرگترین سایت پیش بینی فوتبال و کازینو آنلاین به نام حضرات است. افشار ملقب به نیلی دَنسِر از رقصنده‌ های ایرانی ساکن استانبول ترکیه و ستاره ی اینستاگرامی است. داستان آشنایی او با همسر سابقش پویان مختاری به دوران حضور آن ها در ایران باز می گردد. پویان مختاری با نیلی افشار در یک کلینیک زیبایی که به عنوان منشی در آنجا مشغول به کار بود، آشنا شد. آن ها در سال ۹۷ به ترکیه مهاجرت و در آنجا رسماً با یکدیگر ازدواج کردند.

افشار و مختاری چندی قبل از جدی شدن اختلافات خود خبر دادند و گفته می شود این زوج از یکدیگر جدا شده اند.

پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری متولد ۱۳۶۹ در شهرستان ایذه است و مدرک فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی از دانشگاه اهواز دارد.

مختاری ابتدا فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ی موسیقی پاپ آغاز کرد که بعدها سبک رپ را هم با آن تلفیق کرد. او کارهایی هم به زبان بختیاری دارد.

پویان مختاری در سال ۱۳۹۷ به ترکیه مهاجرت کرد و دیگر به ایران بازنگشت. او در حالی که در ایران و به خصوص میان بختیاری ها به شهرت زیادی رسیده بود، بعد از مهاجرت به ترکیه مانند بسیاری دیگر، شروع به راه اندازی سایت های شرط بندی ورزشی کرد که با موفقیت زیادی برای او همراه بود و از همین طریق درآمد بسیار زیادی کسب کرد.

اردیبهشت سال جاری رسانه ها از دستگیری مختاری توسط پلیس ترکیه خبر دادند اما مدتی بعد در اوایل تیر ماه مختاری با انتشار عکسی در صفحه‌ ی اینستاگرامش از آزادی خود خبر داد.

وبسایت‌ های شرط بندی طبق قوانین ایران غیر قانونی هستند و ظاهراً علت بازداشت مختاری هم تأکید رئیس قوه ی قضائیه بر دستگیری عاملان ایجاد سایت‌ های قمار و شرط بندی بود. گرچه نیلی افشار، همسر آن زمان مختاری دلیل بازداشت او را پرداخت نکردن مالیات خود در کشور ترکیه و خلاف رانندگی بیان کرده بود. برخی در ابتدا خبر بازداشت پویان مختاری را جعلی و ترفندی برای جذب فالوئر بیشتر می‌ دانستند.

ادامه مطلب

پنجدری