باحالترینا گلچینی از باحالترینا!

مد و فشن

پوشش خاندان سلطنتی بریتانیا در سریال تاج

منتشر شده

در

سریال تاج (The Crown) درامی تاریخی با تمرکز روی دوره‌ی سلطنت ملکه الیزابت دوم، ساخته‌ی پیتر مورگان برای شبکه نتفلیکس است. مورگان علاوه بر کارگردانی، نویسندگی فیلم نامه‌ی سریال را هم برعهده داشته است. مورگان البته تاج را با توسعه دادن داستان ۲ تا از کار‌های خودش به وجود آورد. (فیلم «ملکه» و تئاتر «مخاطبان»). خالق تاج تلاش کرده در هر فصل یک دوره زمانی از زندگی ملکه الیرابت را به تصویر بکشد.

سریال تاج

فصل اول سریال دوره ازدواج الیزابت با فیلیپ، دوک ادینبرو، تا به هم خوردن نامزدی مارگارت (خواهر الیزابت) با یک افسر اشرافی نیروی هوایی بریتانیا ۱۹۵۵ را پوشش می‌دهد.

فصل دوم به بحران کانال سوئز، بازنشستگی نخست وزیر مک‌میلان و به دنیا آمدن شاهزاده ادوارد در ۱۹۶۴ می‌پردازد.

سریال تاج

فصل سوم دوره زمانی ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۷ را پوشش می‌دهد و به اتفاقاتی نظیر دو دوره نخست وزیری هارولد ویلسون می‌پردازد. در این فصل همچنین کامیلا شاند (دوشس کورنوال که بعد‌ها با شاهزاده چارلز ازدواج می‌کند) به بیننده معرفی می‌شود.

اتفاقات فصل چهارم درواقع بین سال‌های ۱۹۷۹ تا ۱۹۹۰ روی می‌دهد و وقایع مهمی، چون نخست وزیری بانوی آهنین؛ مارگارت تاچر و ازدواج دایانا با شاهزاده چارلز را در خود جای داده است.

قرار است فصل پنجم و ششم به زندگی ملکه الیزابت در قرن ۲۱ بپردازد (گرچه هنوز بحث‌هایی هست مبنی‌بر تمام شدن سریال در انتهای فصل پنجم یا ادامه سریال تا فصل شش).

بد نیست بدانید این سریال از نظر کسب جوایز، سریال تحسین شده‌ای محسوب می‌شود. بردن ۱۰ جایزه امی از مجموعِ ۳۹ نامزدی و ۳ گولدن گلاب (۲۰۱۸ و ۲۰۲۰) تنها بخش کوچکی از جوایز فراوان این سریال است.

اگر شما جزء کسانی باشید که جدی‌تر فیلم و سریال می‌بینید، حتما از اهمیت نقش طراح لباس آگاهید. گاه طراح با انتخاب یک پوشش حرف‌هایی به مخاطب می‌زند که نویسنده یا کارگردان از پس آن برنمی‌آید. امی رابرتز، رهبر تیم طراحی لباس این سریال هم با انتخاب هنرمندانه‌ی لباس شخصیت ها، کار عوامل دیگر را راحت کرده‌است. برای مثال رابرتز با انتخاب پوشش مارگارت تاچر و پرنسس دایانا توانسته به‌خوبی رابطه‌ی پیچیده‌ی آن‌ها با خانواده‌ی اشرافی بریتانیا را به تصویر بکشد.

ملکه الیزابت

سریال تاج

از آنجایی که سریال درحقیقت دوره‌های مختلف زندگی ملکه الیزابت را نمایش می‌دهد پس بررسی لباس شخصیت‌ها را با او آغاز می‌کنیم. طراح با انتخاب هوشمندانه لباس، گویی ملکه را به دو کاراکتر مجزا تبدیل کرده است. اول ملکه‌ای که مردم، رسانه‌ها و سیاسیون می‌بینند با شخصیتی محکم و خلل ناپذیر با پوششی که از ملکه بریتانیا انتظار می‌رود. شخصیت دوم همسر و مادریست که عموم مردم شانس دیدن او را پیدا نمی‌کنند. امی رابرتز می‌گوید نکته دیگری که در طراحی لباس ملکه همواره در ذهن گروه بود جایگاه قدرتمند او و احاطه شدنش توسط مردان قدرتمند بود.

سریال تاج

فکر کردم پوشش ملکه از نظر فرم و رنگ خوب است زره و لباس جنگ را به ذهن بیاورد. ازاین‌رو این ذهنیت وجود داشت که رنگ لباس ملکه همواره از بین رنگ‌های قوی انتخاب شود و از نظر فرم هم پوشش ملکه گاه کت و شلوار مردانه را به ذهن می‌آورد.

نکته نهایی که برای کاراکتر‌های دیگر نیز صادق است، روند بالغ شدن کاراکتر از نظر انتخاب پوشش در طول زمان است. بسیاری کاراکتر‌ها از جمله ملکه الیزابت در طی فصل‌های مختلف سریال در سنین متفاوتی ظاهر می‌شوند. طراح لباس سعی کرده بالغ شدن ملکه را با پوشش‌هایی که در سنین مختلف به تن می‌کند نشان دهد.

پرنسس دایانا

سریال تاج

هرچند دایانا از شخصیت‌های اصلی سریال نیست، اما نمیشود در فیلمی حاضر باشد و از او صحبتی نکرد. شاید آدم‌های اندکی به اندازه پرنسس دایانا مورد توجه رسانه‌ها و مردم دنیا قرار گرفته باشند. البته دایانا شخصیتی چند بُعدی داشت. از نادیده گرفتن رسوم سخت خاندان سلطنتی، وقف شهرت، ثروت و زندگیش در راه امور خیریه تا مرگ غم انگیز و مرموزش؛ دایانا همواره توجه‌ها را به خود جلب می‌کرد. یکی از زمینه‌های جلب توجه او طرز لباس پوشیدن و سلیقه متفاوت او در انتخاب لباس هایش بود.

سریال تاج

امی رابرتز درباره شخصیت دایانا در سریال می‌گوید: فکر می‌کنم سفر دایانا از دختر بچه‌ای خجالتی و بدسلیقه با لباس بافتنی بلند تا زنی کاریزماتیک و الگوی میلیون‌ها انسان در سراسر جهان، فوق‌العاده به تصویر کشیده شده است. جالب است بدانید دایانا تقریبا در هر یک از صحنه‌های سریال با لباسی جدید دیده می‌شود. این لباس‌ها به گفته رابرتز یا وفادارانه از روی لباس‌های واقعی او دوخته شده بودند یا اقتباسی بودند از شخصیت دایانا و تقابل مداوم او با خانواده سلطنتی و ملکه.

مارگارت خواهر ملکه

سریال تاج

وقتی در مصاحبه‌ای از امی رابرتز پرسیده شد طراحی لباس کدام شخصیت برای او لذت بخش‌تر بود؛ بی درنگ جواب داد مارگارت. مارگارت ۴ سال از الیزابت کوچکتر بود و این ۴ سال ناقابل شانس ملکه شدن را از او گرفت. به همین دلیل تقابل او و ملکه از نقاط جذاب سریال است. نکته دیگر در مورد شخصیت مارگارت علاقه بی حد و حصر او به مُد بود. رابرتز عقیده دارد وقتی الیزابت ملکه شد ناگهان حفره‌ای در وجود مارگارت به وجود آمد و تلاشش برای پر کردن این حفره، زندگی اورا با مد گره زد و همین علاقه او را به کاراکتری محبوب برای تیم طراحی لباس سریال تبدیل نمود.

برای مثال صحنه حضور و سخنرانی مارگارت در سفارت آمریکا را به یاد بیاورید. بد نیست بدانید لباس تیره مارگارت در آن صحنه به صورت دستی رنگ شده بود و در آخرین لحظات رابرتز جیب‌های بزرگی به لباس اضافه کرد. رابرتز می‌گوید: حتی فکر کردن به مغرورانه راه رفتنِ مارگارت در آن لباس شب تیره با جیب‌های بزرگ، هیجان زده ام می‌کند. او در نهایت اضافه می‌کند: دوست داشتنی‌ترین چالش برای تیم طراح لباس، گزینش پوشش دو خواهر در تقابل با هم بود. اگر سریال را ببینید حتما با رابرتز موافقید. بیان عمق و پیچیدگی رابطه ملکه و خواهرش با انتخاب لباس این دو کاراکترشگفت‌زده‌تان خواهد کرد و شاید باعث شود که به پوشش کاراکتر‌ها در فیلم‌ها و سریال‌های دیگر هم دقیق‌تر بنگرید.

تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مد و فشن

تفاوت پلیور و پولوشرت

منتشر شده

در

توسط

در خرید لباس یکی از دغدغه‌هایی که با آن مواجهیم رنگ لباس است. در این مقاله تلاش شده به مقوله رنگ در لباس پرداخته شود و پیشنهاد‌هایی نیز به شما داده شده است.

در دنیای لباس زنانه تنوع رنگ‌هالباس چه رنگی بسیار گسترده‌تر از دنیای لباس مردانه است. حساسیت خانم‌ها هم نسبت به رنگ، نه‌فقط در لباس بلکه در همه زمینه‌ها بسیار زیاد است.

در کشور ما نیز با توجه به سلیقه‌ی عمومی مردم تنوع رنگ در لباس‌ها، نسبت به دیگر کشور‌ها بسیار کمتر است. به همین جهت برخی از برند‌ها و فروشگاه‌ها تلاش کرده‌اند سلیقه‌ی عمومی جامعه‌ی ایران را تغییر دهند تا رنگ در زندگی ایرانیان بیشتر جاری شود.

برای مثال عده‌ای رنگ‌های شاد و روشن را مختص جوانان یا خانم‌ها می‌دانند. البته در سال‌ها اخیر در سبک و سلیقه مردم در لباس تغییرات شگرفی رخ داده است و بسیاری از باور‌های جمعی درباره لباس تغییر کرده است.

رنگ متنوع لباس روی روحیه شخصی که از لباس استفاده می‌کند و البته افرادی که با آن‌ها معاشرت می‌کند بسیار تأثیرگذار است و یکی از وجوه مشترک لباس و سلامت روان است. در این مقاله به تعدادی از البسه که می‌توانید در آن‌ها تنوع رنگ ایجاد کنید را به شما معرفی می‌کنیم.

مناسب با فصل، لباس بخرید

یکی از نکاتی که در خرید لباس باید به آن توجه کنید، فصل است. در انتخاب رنگ مناسب فصل نیز باید تناژ رنگ را در نظر بگیرید. برخی از رنگ‌های گرم برای زمستان مناسب است و رنگ‌های سرد برای تابستان بهتر است برای درک بهتر این مسئله به مثال زیر توجه کنید.

رنگ قرمز و زرشکی از یک خانواده هستند و هر دو نیز رنگی شاد هستند. برای زمستان کدام مناسب‌تر است و برای تابستان و بهار کدام؟

برای زمستان بهتر است از زرشکی و روز‌های گرم از قرمز استفاده کنید، اما امروزه در پلیور و کاپشن‌ها تنوع رنگ بسیاری به وجود آمده که در این مقاله به آن اشاره می‌شود.

تیشرت و پولوشرت‌های رنگی

خرید تیشرت و خرید پولوشرت از لذت‌بخش‌ترین خرید‌ها درزمینهٔ لباس است. اساساً بیشترین تنوع رنگ نیز در این دست لباس‌ها دیده می‌شود.

خرید پلیور، پیراهن و پولوشرت با رنگ‌های متنوع

به تیشرت یقه دار، پولوشرت می‌گویند. پولوشرت ابتدا در ست‌های ورزشی استفاده می‌شد و کم‌کم به لباس تمرین و لباس تیم‌ها تبدیل شد و بدیهی است که از همان ابتدا تنوع رنگ در این نوع لباس زیاد باشد. در پولوشرت و تیشرت یقه گرد علاوه بر رنگ، طرح‌های متنوعی نیز وجود دارد که دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.

در انتخاب رنگ پولوشرت نیز حتماً به کاربرد لباسی که قرار است بپوشید، توجه کنید، اما سعی کنید در انتخاب رنگ جسور باشید. شما فقط یک‌بار زندگی می‌کنید.

پیراهن بارنگ‌های متنوع

برای آقایان پیراهن در پوشش آن‌ها نقشی اساسی ایفا می‌کند. آن‌ها در بیشتر استایل‌های خود از پیراهن استفاده می‌کنند پس اگر رنگ را به استایل خود وارد کنند احتمالاً مردانی شاد و سرزنده می‌بینیم!

رنگ پیراهن‌ها، اغلب رنگ‌هایی خنثی هستند و چندرنگ اصلی وجود دارد که اکثراً این رنگ را می‌پوشند. رنگ‌های پیراهن مشکی و پیراهن سفید و پیراهن طوسی محبوب‌ترین رنگ پیراهن‌ها هستند.

اما رنگ‌هایی مثل سبز با زیرمجموعه‌های فراوانش، زرد، قرمز و آبی هم‌رنگ‌هایی هستند که زیرمجموعه‌های بسیاری دارند و ست‌های بسیار زیبایی با آن‌ها خلق می‌شود.

در دنیای پیراهن مردانه بیشترین تنوع در پیراهن چهارخانه دیده می‌شود که البته در ایران نیز رنگ‌های تیره بازهم ارجعیت دارند، اما اگر قصد شاد پوشی دارید، از پیراهن چهارخانه شروع کنید.

پلیور و سویشرت رنگی

پلیور و سویشرت رنگی این روز‌های محبوب‌ترین البسه‌ها در لباس‌های زمستانی هستند که خریداران با جسارت بیشتری به سراغ آن‌ها می‌روند. برند‌های مطرح هرسال با خاص‌ترین کالکشن‌های خود ترکیب رنگ‌های اختصاصی را معرفی می‌کنند. پلیور و سویشرت جلوبسته در ۳ طرح یقه تنوع زیادی دارند. پلیور یقه گرد، یقه هفت و پلیور یقه اسکی از انواع پلیور هستند.

خرید پلیور، پیراهن و پولوشرت با رنگ‌های متنوع

در ست‌های زمستانی به رنگ پیراهن و پلیور توجه کنید، چون با هماهنگی این دو ترکیب‌های بی‌نظیری می‌توان خلق کرد.

نکته

در انتخاب رنگ و خرید شلوار وسواس بیشتری به خرج دهید و با دقت بیشتری رنگ شلوار را انتخاب کنید چراکه بسیاری از رنگ‌های شلوار ممکن است ترکیب‌های زیبایی نسازند.

ادامه مطلب

مد و فشن

تیپ و استایل هدیه تهرانی

منتشر شده

در

توسط

Image result for هدیه تهرانی

هدیه تهرانی، متولد ۴تیر ۱۳۵۱ در تهران است؛ تاکنون دوبار برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر شده و علاوه بر بازیگری، به حرفه عکاسی نیز مشغول است.

استایل مونوکروم

می‌توان اینگونه گفت که هدیه تهرانی به استایل مونوکروم علاقه زیادی دارد؛ یعنی استایلی که از یک رنگ یا توناژ‌های مختلف یک رنگ تشکیل شده است. تهرانی بار‌ها و بار‌ها با استایل‌های تک‌رنگ دیده شده است.

بررسی استایل هدیه تهرانی

پالت رنگی هدیه تهرانی

به‌نظر می‌رسد که پالت رنگی موردعلاقه هدیه تهرانی از رنگ‌های خنثی تشکیل شده؛ رنگ‌هایی مثل سفید، سیاه، خاکستری، خاکی و…

بررسی استایل هدیه تهرانی

استایل متفاوت با انتخاب شال خاص

هدیه تهرانی گاهی با انتخاب شالی با رنگ کاملا متفاوت با رنگ سایر لباس‌ها به استایل خود، رنگ‌ولعاب می‌دهد؛ مثلا با انتخاب شال قرمز همراه با لباس مشکی یا شال نارنجی با لباسی تیره رنگ.

بررسی استایل هدیه تهرانی

استایل مینیمال

شاید بتوان به برخی از انتخاب لباس‌های هدیه تهرانی، عنوان استایل مینیمال هم داد؛ زیرا او اغلب مانتو‌هایی بدون طرح و ساده، بدون حاشیه‌دوزی و گلدوزی و…، بدون دوخت‌های خاص و نیز با رنگ‌های ساده و اغلب خنثی می‌پوشد و در اغلب مواقع، رنگ مانتو و شلوارش به هم نزدیک یا یکرنگ است.

بررسی استایل هدیه تهرانی

آرایش چهره

یکی از مهمترین ویژگی‌های هدیه تهرانی، نداشتن آرایش زیاد است؛ حتی در بسیاری مواقع، هدیه تهرانی را بدون هیچگونه آرایشی مشاهده کرده‌ایم. تهرانی درصورت آرایش، معمولا از مداد مشکی و رژ کمرنگی با رنگ‌های صورتی رنگ لب یا قرمز یا نود استفاده می‌کند.

بررسی استایل هدیه تهرانی

اکسسوری

مینیمال بودن در اکسسوری‌های تهرانی نیز مشاهده می‌شود؛ او در اکثر مواقع یا بدون اکسسوری دیده می‌شود یا تنها ساعتی شیک و نهایتا یک دستبند بسیار ساده و مینیمال در دست دارد.

بررسی استایل هدیه تهرانی

استایل مینیمال چیست و به چه معناست؟

استایل مینیمال، همانطور که از اسمش پیداست، سادگی مطلق را می‌رساند، اما این به معنی شیک نبودن نیست. استایل مینیمال معمولا بسیار شیک و به‌روز است، اما پالت رنگی آن محدود بوده و معمولا نیز شامل رنگ‌های خنثی است و این امر درمورد اکسسوری‌ها نیز صدق می‌کند.

لباس‌ها، طرح و دوختشان نیز اغلب ساده است و از رنگ‌های جیغ و پترن‌های خاص و عجیب در آن‌ها خبری نیست؛ بنابراین این استایل علاوه بر سادگی، ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر نیز به‌شمار می‌آید. این استایل در سال‌های اخیر بسیار طرفدار پیدا کرده و به‌روز است و معمولا افرادی از طبقات اجتماعی بالاتر یا افرادی که شغل‌های خاص و رسمی دارند و از تجملات به‌دور هستند، از آن استفاده می‌کنند.

برای این هنرمند خوش‌استایل آرزوی سلامتی و خوشتیپ‌تر شدن روزافزون داریم.

ادامه مطلب

مد و فشن

چرا جوراب های رنگارنگ دوست داشتنی هستند

منتشر شده

در

توسط

فارغ از موضوع زنانه یا مردانه بودن جوراب‌های رنگی . زندگی بدون رنگ خسته کننده است، به همین دلیل تصمیم داریم با پوشیدن این جوراب‌ها، رنگ را به زندگی ما اضافه کنیم. در این مطلب با هم می‌خوانیم که چه افرادی جوراب رنگی می‌پوشند و مدل‌های مردانه‌ی جوراب رنگی چیست.

جوراب‌های رنگی طرح‌دار

یکی از راه‌های ایجاد ظاهری زیبا، استفاده از اکسسوری‌های مناسب است. این موضوع درباره‌ی خانم‌ها پیچیده‌تر است و انتخاب اکسسوری برای آن‌ها کار ساده‌ای نیست. جوراب‌های رنگی که به‌تازگی مد شده‌اند می‌توانند شگفت‌انگیزترین بخش از اکسسوری‌ها باشند.

شما می‌توانید با توجه به رنگ یا مدل لباستان یک جوراب رنگی و طرح‌دار را انتخاب کرده و ظاهر خود را خاص کنید. خانم‌هایی که پر انرژی هستند و دوست دارند عقیده یا علایق خود را به دیگران بگویند، می‌توانند از جوراب‌هایی که روی آن‌ها جمله یا شعاری به صورت رنگی چاپ شده است، استفاده کنند. همچنین افرادی که تمایل به شیک بودن و ساده‌پوشی دارند می‌توانند از جوراب‌هایی با مدل راه‌راه و ساق بلند استفاده کنند.

علاقه‌مندان به جوراب‌های زنانه‌ی ساق بلند که دوست دارند ظاهری جذاب‌تر داشته باشند می‌توانند از جوراب‌های شفاف و طرح‌دار همراه با لباسی تا بالای زانو استفاده کنند.

جوراب‌های رنگی؛ ترند محبوب سال ۲۰۲۰

حالا که در فصل سرد قرار داریم می‌توانیم با کمک جوراب‌ها لباس‌های زمستانی خود را به یک اثر هنری تبدیل کنیم. جوراب‌های طرح‌دار و رنگارنگ در کمد لباس‌های پاییز و زمستانی جای خاصی برای خود دارند. استفاده از جوراب‌های رنگارنگ در ترکیب لباس‌های مخصوص فصل سرد، زیبایی و انرژی خاصی به ظاهر شما اضافه می‌کند.

اگر لباس شما ساده است می‌توانید با استفاده از یک جورابِ ضخیم با رنگی شاد، ست لباس خود را از سادگیِ بیش از حد در بیاورید. مثلا می‌توانید یک جوراب طرح‌دار را با یک پیراهن ساده بپوشید و ظاهری شیک بسازید.

جوراب‌های رنگارنگ و ورزشی در چند فصل قبلی بسیار پرطرفدار بودند و در این فصل هم با استقبال مردم همراه شده‌اند. طرح جورابی که انتخاب می‌کنید می‌تواند سبک زندگی شما را نشان دهد یا حتی به شکل یک شعار عمل کند. مدل‌های راه‌راهِ رنگارنگ انتخاب افرادی هستند که به ساده‌پوشی تمایل دارند، طرح‌های راه‌راهِ تک رنگ هم دلخواه طرفداران سبک‌های مینیمالیستی است.

چرا جوراب رنگارنگ؟

قبل از اینکه درباره جوراب‌های رنگارنگ صحبت کنیم باید بگوییم که منظور ما فقط انتخاب تصادفی و پوشیدن یک جوراب رنگی نیست. صحبت ما درباره‌ی ست کردن لباس با یک جوراب رنگی و طرح‌دار است؛ جوراب‌های رنگی و طرح‌داری که می‌تواند برای هر فصل یا برای استفاده در روز یا شب متفاوت باشد؛ بنابراین ما از جوراب‌هایی صحبت می‌کنیم که شیک هستند و با لباس شما ست می‌شوند. حالا که بر سر این نکته با هم به توافق رسیدیم، به سراغ آشنایی با انواع جوراب رنگی می‌رویم.

جوراب‌های رنگی ساده

جوراب‌های رنگی؛ ترند محبوب سال ۲۰۲۰

جوراب‌های رنگی که همراه با کتانی پوشیده می‌شوند و با آن‌ها در خیابان قدم می‌زنیم. البته به نظر می‌رسد کفش‌های کلاسیک هم با جوراب‌های رنگی ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند، اما می‌توان گفت تصمیمِ پر ریسکی است و فقط در صورتی که جوراب مناسبی را انتخاب کنیم، نتیجه موفقیت‌آمیز خواهد بود. نکته‌ی جالب در این باره این است که آقایان بیشتر به‌دنبال ترکیب جوراب و کفش هستند، اما در مقابل خانم‌ها لباس‌های برند را دنبال می‌کنند.

جوراب‌های پیغام‌دار

جوراب‌های رنگی؛ ترند محبوب سال ۲۰۲۰

مدل دیگری از جوراب که در بازار دیده می‌شود، جوراب‌های پیغام‌دار یا همان جوراب‌هایی است که بر روی خود نوشته‌هایی دارند. شما می‌توانید با توجه به ظاهر و علاقه‌ی خود یکی از این جوراب‌ها را انتخاب کرده و همراه با کتانی یا چکمه، از آن استفاده کنید.

جوراب‌های چاپی

جوراب‌های رنگی؛ ترند محبوب سال ۲۰۲۰

یک جایگزین مناسب برای جوراب‌های پیغام‌دار، جوراب‌های چاپی است. ترکیب این جوراب‌ها با کفش‌های ساق کوتاه، مثل کفش‌های اسکیت، بسیار خارق‌العاده می‌شود.

شما می‌توانید طرح جوراب‌تان را از بین تصویر‌ها یا شخصیت‌های دلخواهتان انتخاب کنید.

جوراب‌های طرح‌دار ساده‌ترین شکلی است که می‌توانید برای بیان احساس یا علاقه و حتی شخصیت خود استفاده کنید. وقتی با دوستان خود به باشگاه ورزشی یا کافه می‌روید، می‌توانید از این روش برای بیان شخصیت و علایق خود به آن‌ها استفاده کنید. همچنین می‌توانید این جوراب‌ها را در زمستان، در زیر چکمه بپوشید و استایلی خاص برای خود ایجاد کنید.

جوراب‌های راه‌راه

جوراب‌های رنگی؛ ترند محبوب سال ۲۰۲۰

اگر جوراب‌های پیغام‌دار یا چاپی برای شما خیلی بلندپروازانه یا شلوغ هستند، یک جوراب راه‌راه با ظاهری مینیمالیستی مناسب شماست. جوراب‌های راه‌راه ظاهری شیک و اسپرت دارند و به راحتی با هر لباسی ترکیب می‌شوند. طرح بعضی از جوراب‌های راه‌راه سایه‌های پاستلی دارد و به استایل شما تازگی و نشاط می‌بخشد.

ادامه مطلب

پنجدری